Країни

Підписка на новини
Введіть вашу електронну адресу:
Приєднуйся: 
 
 


 

 

        т./ф.: (032) 244 48 96

Паломницькі тури в Ізраїль
   Від 750$: 24.03; 27.03; 28.03; 02.04; 22.04; 23.04; 23.05; 26.09.19
Мальдіви сезон 2019
   Вильоти з Києва, Львова, Одеси
Організація весільної церемонії за кордоном
ВІД
7000,0 грн.
Акція на організацію весілля в Чехії
   Діамант в подарунок!
Раннє бронювання по Греції сезон 2019. Шубні тури.
Від
30,0грн.
ОАЕ сезон 2019
   ВИЛЬОТИ З КИЄВА, ЛЬВОВА, ПОЛЬЩІ
Гірськолижні тури в Андорру
ВІД
5350,0грн.
Кіпр - сезон 2019
ВІД
444 €/особа
Авіаквитки: чартерні та регулярні лінії
  Авіаквитки на всі напрямки
Тури Західною Україною зі Львова
   Від 75,0 грн.
Тури в Туніс
   Вильоти зі Львова, Києва, Харкова, Запоріжжя від 370$-ALL
Країни > Європа > Грузія > Паcхальна паломницька поїздка до Грузії 04.04.18

Паcхальна паломницька поїздка до Грузії 04.04.18

Паcхальна паломницька поїздка до Грузії
 

04.04 - 11.04.2018

04.04.18 Київ - Тбілісі (рейс PS 515) виліт о 11:25 / приліт о 16:15
11.04.18 Тбілісі - Київ (рейс PS 516) виліт о 17:15 / приліт о 18:20

 

1 день

Велика середа.
Зустріч з гідом в аеропорту.
Екскурсія по вечірньому Тбілісі.
Розміщення в готелі Тбілісі. Ночівля

2 день

Чистий Четвер.
Божественна Літургія в храмі Олександра Невського. Мощі прп.Віталія, свт Зіновія.
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Тбілісі: Пантеон на горі Мтацмінда- церква св. Давида «Мамадавіт» .Пещера і джерело Давида Гареджского. Пішохідна екскурсія по місту. Храм Метехі. Пам'ятник засновника міста - царя Вахтанга Горгасали. За переказами храм споруджений в V столітті, під час будівництва міста, а відновлений в XIII в. царем Димитрієм Самопожертвователем. Район сірчаних лазень, де за легендою цар прийняв рішення про будівництво міста. Собор Сіоні (VIв), де зберігається Хрест просвітительки Грузії св. Ніно і глава апостола Фоми. Скляний міст «Свободи». Парк «Ріці». Підйом по канатній дорозі в цитадель міста - Нарікала. Звідси відкривається вид на старе місто. Храм Анчісхаті (VI ст.) І храм Кашветі. Увечері - прогулянка по вулиці ім. Шота Руставелі. Кафедральний собор Самеба, де служить Католикос-Патріарх всієї Грузії, Архієпископ Мцхетський і Тбіліський, Митрополит Пицундский і Цхум-Абхазький Ілія II.
Вечеря в готелі, нічліг в Тбілісі

3 день

Страсна П'ятниця
сніданок
Виїзд в першу столицю Грузії - Мцхета
Мцхета: монастир Джварі і храм Воздвиження Хреста Господнього. Печера де жила св. Ніна. монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) - частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої Матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімского, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе , мощі прп.Гаврііла. Собор Светіцховелі (XI ст.) - побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., Споруджений над могилою св. Сидоні. Гробниця св.Сідоніі і Хітон Господа Ісуса Христа. Плаща пророка Іллі. Місце произростания Животворящого стовпа над могилою Сидоні. Светіцховелі в перекладі з грузинського «Животворящий стовп».
Обід -по бажанням в легендарному грузинському кафе Салобіо (фасольная) на виїзді з Мцхета, приблизно 10 дол.
Зедазені - Види, які відкриваються з гори Зедазені, просто заворожують. Таке враження, що звідси видно пів-Грузіі.Монастирь був заснований Ассірійським Отцем Іваном в 40-их роках VIвека.Возле Зедазенського церкви є джерело, води якого накопичуються в кам'яному басейні. Це джерело наділений цілющими властивостями. Його води зціляють від різних недуг.
Шио-Мгвіме.Самой першою будівлею монастирського комплексу є церква, датіруемаяVIвеком. Будівлі, подібної Шио-Мгвіме, в Грузії більше не існує.
Колись всередині храму зберігався кам'яний іконостас із зображеннями сцен з життя преподобного Шіо.Особенно цікаві в монастирі келії, вириті монахами в печерах.
Вечеря, нічліг в Тбілісі.

4 день

Велика субота
Сніданок
Екскурсія в містичну і священну село Удабно (груз.-пустеля). У пустельному безмовності, на вкритих весняним зеленим оксамитом трав, розкинувся монастир Давид - Гареджі.
Найдавніший монастир комплексу, Лавра Давида, заснований на початку VI ст. сирійським ченцем Давидом, одним з 13 сирійських отців, який поселився в природній печері Гареджі. У багатьох церквах і трапезних монастирів збереглися фрески VIII-XIV ст. з портретами історичних осіб, в тому числі портрет цариці Тамари.Полюбовавшісь на незрівнянні види і зробивши пам'ятні знімки, повертаємося в Тбілісі.
21-30 Виїзд на зустріч Світлого Свята Великодня в храм Самеба
23-00 - 05-00 Пасхальна служба, Сходження благодатного вогню, Хресний хід

5 день

Великодня Неділя
ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!
05-00 Повернення з храму в готель (бажаючі можуть поїхати раніше)
Відпочинок, сон після служби в храмі
Пізній сніданок, виселення з готелю, переїзд в регіон Кахеті
Христос Воскрес! Зі Святом наші Дорогі Гості, пропонуємо розділити з Нами радість і святковий настрій і тому, після сніданку і запрошуємо Вас в гості до гостинної грузинську сім'ю, де Вас зустрінуть з істинним грузинським привітністю і хлібосольством! Великодній стол_кулічі, вишукані страви домашнього приготування, і Вино, Справжній Тамада з істинними грузинськими тостами! Кахетія - місцевість лози. Культура виноробства в країні стала невід'ємною частиною життя кожної родини і триває по сьогоднішній день. Немає грузинської сім'ї, з якої гість пішов би, без кількох тостів і не випивши домашнього вина.
У всьому світі існує 2000 сортів винограду, і з них 500 сортів ростуть саме тут.
Приїзд до Кахетії, розміщення в готелі, святкова вечеря, нічліг

6 день

(понеділок)
Сніданок
Продовження екскурсії по внутрішній Кахеті: У декількох км на південь розташований монастир і академія Ікалто, монастир, заснований Ассірійським Батьком Зеноном, перетворений в академію Арсеном Ікалтоелі в XI - XII століттях. Згідно історії могили Зенона і Арсена знаходяться на території монастиря. Огляд кафедрального собору Алаверди, побудованого на території монастиря, заснованого в першій половині VI століття Ассірійським Батьком Йосипом з Алаверди, могила якого знаходиться на території Кафедрального Собору. Далі в глиб Кахетіі- Відвідування Гремі, столиці Кахетії в середні століття, шедевру середньовічної архітектури - церква св. Архангела. Сігнахскій регіон, відвідування функціонуючого жіночого монастиря Бодбе, споруда якого відноситься до IV -XI століття. Церква над могилою Св. Рівноапостольної Ніни, просвітительки і распространітельніци християнства в Грузії, побудована першим християнським царем Грузії Міріаном. За переказами в місці, де молилася Св. Ніна з землі з'явився джерело, води якого лікувальною. На території монастиря знаходиться купальня для обмивання, де паломники візьмуть участь в процедурі обмивання.
Повернення в готель
Вечеря, нічліг

7 день

(вівторок)
Сніданок
Виселення з готелю
Повернення в Тбілісі через Гомборскій перевал, по дорозі відвідаємо 2 Монастиря Новий і Старий Шуамта -Ці два монастиря абсолютно відрізняються один від одного по архітектурі і були створені в різний час. Монастир ДзвеліШуамта давніший пам'ятник. Він являє собою ансамбль з декількох старовинних церков, Ахали Шуамта споруджений пізніше, в XVIвека. Цей монастир діє до сих пір. В комплекс монастиря входить великий храм, дзвіниця, огорожа. За переказами, обитель збудована кахетинської царицею Тіною.
Приїзд в Тбілісі, відвідування пам'ятника МОНУМЕНТ ІСТОРІЯ ГРУЗІЇ
Монумент «Історія Грузії» розташовується неподалік від Тбіліського моря, на висоті 120 метрів, в 13 км від центру Тбілісі.Комплекс включає 16 колон заввишки 353 метрів. Колона, створена з бронзи і міді, складається з трьох частин, кожна з яких несе своє смислове навантаження. Основа - сюжети з Біблії, в центрі - фігури видатних грузинських діячів (царі, поети, літератори, просвітителі), вгорі - побутові сцени (збір врожаю, свята). Якщо подивитися на колони зверху, можна чітко побачити силует креста.Также в комплекс входять статуї 13 сирійських мудреців, які сприяли поширенню християнства в Грузії, хрест Святої Ніно, невелика церква.
Заселення в готель Тбілісі
Вечеря, нічліг

8 день

(середа)
Сніданок у готелі
Відвідування Тбіліського ринку (купівля спецій, сирів і тд)
Трансфер в аеропорт м Тбілісі
Виліт о 17:15
Приліт до Києва о 18:20

 

Вартість туру: 599 USD.

У вартість включено:
- авіапереліт
- проживання в готелях 2-х, 3-х місних номерах
- харчування: сніданок + вечеря
- обслуговування автобусом протягом всього туру
- обслуговування групи гідом протягом усього туру
- медична страховка
- святкова вечеря в Кахеті

 

У вартість не включено:
- факультативні програми (за бажанням)
- особисті витрати

 

У вартість включено:
Додатково оплачується:
- авіапереліт
- проживання в готелях 2-х, 3-х місних номерах
- харчування: сніданок + вечеря
- обслуговування автобусом протягом всього туру
- обслуговування групи гідом протягом усього туру
- медична страховка
- святкова вечеря в Кахеті

- факультативні програми (за бажанням)
- особисті витрати