1 день
|
Приліт на острові Родос. Зустріч в аеропорту стороною, що приймає. Трансфер до готелю. Поселення, відпочинок.
|
2 день
|
Сніданок. Паломництво на острові Сімі.
У південній частині острова знаходиться знаменитий монастир Михайла Архангела, вважається другим, за значимістю, монастирем після обителі Іоанна Богослова на острові Патмос. Поклоніння чудотворній іконі Михайла Архангела, головна святиня монастиря, виконана з чистого золота. Далі відвідування храму "Великої Богородиці", а також храму Благовіщення Пресвятої Богородиці. Повернення на острів Родос на поромі. Повернення до готелю, вечері.
|
3 день
|
Різдво Пресвятої Богородиці.
Сніданок. Паломництво по острову Родос.
Відвідування монастиря Пресвятої Богородиці Цамбіка. Цей монастир відомий на всю Грецію. У монастирі є унікальна чудотворна ікона, до якої греки ставляться з особливим шануванням – ікона Панагія Цамбіка. Вона не тільки вважається чудотворною, але й опікується всім подружнім парам, особливо бездітним. Сюди постійно здійснюють паломництва жінки, які мріють стати матерями. Дерев'яний іконостас монастирського храму датується 17 століттям. Відвідування стародавніх монастирів острова. Монастир Фарі розташований у центрі острова, він був заснований між IX і XI століттями і вважається найдавнішим монастирем Родосу. Будівля збудована у візантійському стилі, його стіни та куполи розписані стародавніми фресками. Головна визначна пам'ятка монастиря – ікона Архангела Михайла. Село Ембона пам'ятник візантійського мистецтва, храм Успіння Пресвятої Богородиці, прикрашений фресками 12-14 ст. Далі храм святого великомученика Пантелеимона у гірському селі Сіана. Повернення до готелю, відпочинок на море, вечеря.
|
4 день
|
Сніданок. Відпочинок на морі.17.00 – Відправлення на острів Патмос на поромі (авіакрісла). Прибуття – о 23.55. Розселення у готелі.
|
5 день
|
Патмос – острів апостола євангеліста Іоанна Богослова. Одне з найголовніших святих місць Християнства. Вже майже 2000 років прочани приїжджають сюди, щоб відвідати Печеру Одкровення, де святий Іоанн написав Книгу Апокаліпсис.
Сніданок (з собою). Літургія в печері Апокаліпсис, де апостолу та євангелісту Івану Богослову було явлено Одкровення Боже. Відвідування монастиря Іоанна Богослова, зведеного за проектом святого Христодула у X I ст., збудований на місці, де у IV столітті стояла базиліка святого Іоанна Богослова. У монастирі шість храмів і каплиць, трапезні, ризниця та чернечі келії. Головна святиня монастиря – храм Святого Іоанна Богослова, з чудовими візантійськими розписами 1200 року. Тут знаходяться мощі апостолів Фоми та Пилипа, а також святого Антипи та єпископа Пергамського мощі преподобного Христодула. Особливим шануванням паломників користуються кайданки Іоанна Богослова. Прогулянка столицею острова Патмос – Хора. Це місто веде свою історію з 12 століття. Хора була збудована на схилах мальовничого пагорба, який вінчає чудовий монастир Святого Іоанна Богослова. Традиційна архітектура, лабіринти вузеньких вуличок з арочними перекриттями, білі каплиці та повиті квітами дворики створюють неповторну атмосферу прекрасного середньовічного міста. Повернення в готель на морі. Вечеря.
|
6 день
|
Сніданок. Відвідування жіночого монастиря Благовіщення Пресвятої
Богородиці. Тут було засновано скит у 1613 році отцем Никифором, ігуменом монастиря святого апостола Іоанна Богослова. У 1937 році обитель стає жіночим монастирем. Одне з найвідокремленіших місць Патмосу. Відвідування баптистерії, де Іван Богослов хрестив перших християн. Вільний час. Вечеря.
Відправлення на острів Родос о 23:40 на поромі (каюти включені). Ніч на поромі.
|
7 день
|
Прибуття о 8.45. Трансфер до готелю. Сніданок. Виїзд на екскурію.
Родос – головний та найбільший острів Додеканісу. Це найкосмополітичніший острів Еллади, в історії якого перетинаються культури стародавнього та нового світу. У давнину на Родосі знаходилося одне із семи чудес світу – Колос Родоський, що зображує бога сонця Геліоса – покровителя острова. Перші християнські громади утворилися на острові в I столітті, за переказами, Святий Апостол Павло перший проповідував на острові Благу Звістку. Сучасний адміністративний центр острова – місто Родос – закладено у 408 році до Р. Х. архітектором Гіпподамом з Мілета. Прогулянка по старій частині міста. Відвідування храму святого великомученика Фанурія. Святий Фанурій вважається небесним покровителем острова Родос. Церква святого Пантелеймона розташована біля стін старого міста. День пам'яті святого Пантелеимона збігся з днем перемоги над османами у XV столітті. Церква відома своїми візантійськими фресками. Відвідування кафедрального храму Пресвятої Богородиці Благовіщення. Церква Святителя Миколая Чудотворця. Повернення до готелю, відпочинок на морі. Вечеря.
|
8 день
|
Сніданок. Відпочинок на морі. Трансфер до аеропорту. Виліт.
|