Країни

Підписка на новини
Введіть вашу електронну адресу:
Приєднуйся:

 
 
 


 

 

        т./ф.: (032) 260 07 77

Навчання в вузах Чехії.
   Підготовчі мовні курси з подальшим навчанням
Паломницькі тури в Ізраїль
   Від 555$
Танзанія. о.Занзібар
   Відпочинок на Занзібарі
Гірськолижні тури до Франції
   Від 499€
Мальдіви сезон 2021
   Вильоти з Києва, Львова, Одеси
Організація весільної церемонії за кордоном
ВІД
7000,0 грн.
Акція на організацію весілля в Чехії
   Діамант в подарунок!
ОАЕ сезон 2021
   ВИЛЬОТИ З КИЄВА, ЛЬВОВА, ПОЛЬЩІ
Гірськолижні тури в Андорру
ВІД
5350,0грн.
Кіпр - сезон 2021
ВІД
444 €/особа
Авіаквитки: чартерні та регулярні лінії
  Авіаквитки на всі напрямки
Тури Західною Україною зі Львова
   Від 95,0 грн.
Тури в Туніс
   Вильоти зі Львова, Києва, Харкова, Запоріжжя від 370$-ALL
Країни > Європа > Угорщина

Новий Рік в Хайдусобосло 30.12.21

Zoom Out
Zoom In
145 EUR
Бальнеологічний курорт Хайдусобосло.

Через високу ефективність своїх лікувальних вод він користується славою "Мекки ревматиків, раю для відпочиваючих".

Зцілення від ревматизму
Місто Хайдусобосло, що знаходиться там, де сходяться області Хортобадь, бере і Шаррет, став всесвітньо відомий завдяки своїм лікувальним водам. Поворотним моментом в житті Хайдусобосло стало 26 жовтня 1925 р коли на північному сході від міста з глибини 1090 м на поверхню вирвався природний газ з термальною коричневою водою з температурою + 75С, що має незвичайний аромат. Жінки, прали в цій воді білизну, через деякий час відчували, що у них пропала біль в суглобах. Почалися наукові дослідження, а разом з ними і розвиток міста.
Цей курорт Угорщини відрізняє дуже сприятливий для відпочиваючих мікроклімат, повітря насичене парами йоду і солі, що пояснюється наявністю озер, площою понад 5 гектарів, де можна покататися на човні. У місті є велика кількість купалень і плавальних басейнів. Погода тут та й взагалі в Угорщині псується дуже рідко, кількість сонячних днів в році досягає, а іноді і перевищує 200.
Комплекс водолікарні Хайдусобосло - найбільший в Угорщині.
Він діє цілий рік і пропонує більше 40 найменувань процедур.
«Кипляче золото»
В ході досліджень з'ясувалося, що в результаті буріння на поверхню землі вирвалася термальна лужна вода з вмістом йоду, брому, кухонної солі і гідрокарбонату. І склад, і висока температура виділяють місцеву воду в ряду їй подібних. Дослідження також показали, що вона містить бітум і значна кількість таких важких елементів, як титан, ванадій, мідь, цинк, барій і ін. Цілющу воду назвали «киплячим золотом».

Лікувальні купання в Хайдусобосло показані при таких захворюваннях:
- хронічні запалення суглобів;
- дегенеративні зміни суглобів;
- різні хронічні, запальні, дегенеративні захворювання хребта;
- хронічна невралгія, запалення нервів; терапія паралічу, крововиливи в мозок;
- м'язові болі; удари, реабілітація після спортивних травм, погано загоюються переломи;
- деякі форми звуження суглобів; хронічні жіночі захворювання, безпліддя;
- хронічні шкірні захворювання.

Оновлена ​​купальня Хайдусобосло
У термальному комплексі Хайдусобосло включає в себе 4 підрозділи:
лікувальна купальня
Аква-палац
пляж

Аквапарк
У лікувальній купальні є відкриті і закриті басейни з лікувальною термальною водою різної температури +32, +36 і + 38С.
До послуг гостей медичні кабінети, процедурні, лікувальний тренажерний зал, масажисти.
Крім лікувальних процедур благотворний вплив на відпочиваючих в Угорщині надає розкинулася на 30 гектарів купальня-пляж, відкрита з 1 травня по 30 вересня.

Аква-палац
На першому поверсі купальні створено 8 тематичних басейнів, які шляхом відображення символіки різних епох і культур надають гостям своєрідну екскурсію в світ купального культури різних епох. Крім купання, в асортименті послуг «Аква Палас» особлива роль відводиться гіркам. Найбільш висока гірка, що займає два поверхи, має висоту понад 8 метрів, а її повна довжина перевищує 74 метра.
Водний парк надає розваги окремо для дорослих і дітей. Для дітей створено окремий сектор, де для повного задоволення всіх потреб доступні басейн, гірка, ігровий майданчик, кімната матері і дитини, купальний басейн для немовлят, батут, а так само дитяча кімната відпочинку.
пляж

Пляж лікувальної купальні розташований на території парку в 30 га. Загальна площа лікувальних, дитячих, критих і відкритих басейнів складає 8500 кв. м. Тут також знаходиться басейн з хвилями, перлова ванна і спортивний басейн, здатний приймати міжнародні змагання з плавання.
 
Аквапарк
В Хайдусобосло з 2000 р. працює перший в Угорщині аквапарк. Тут також знаходиться відкритий недавно водний розважальний центр з найбільшим в Угорщині аквапарком міжнародного рівня. Аквапарк надає відвідувачам 9 видів водних гірок. Висота деяких з них перевищує 10 метрів, що забезпечує незабутні враження при стрибку у воду. Гірки збудовані у відкритому аквапарку (чотирирядна гірка, камікадзе, гідрогірка, чорна діра, скажена ріка, гігантська гірка).
Щоб відпочити від вражень після гірок, а так само для купання, тут є три пляжних басейну і швидкісна річка для всіх вікових категорій. Додатково, для розваги маленьких дітей, побудовані міні-гірки, атракціон «водяна буря», а так само дерев'яний майданчик. Обов'язкова консультація лікаря перед купанням при захворюваннях:
- підвищений кровоносне тиск, захворювання серця;
- тромбоз, варикозні захворювання;
- злоякісні пухлини.

Повністю протипоказано купання в наступних випадках:
- інфекційні захворювання, висока температура;
- гострі запальні захворювання;
- гостра фаза пухлин; туберкульоз;
- вагітність.
Вода має підвищений вміст хлориду натрію або по-іншому - кухонну сіль і хлорид амонію або нашатир. Інші складові - бром, йод, а так само карбонати, нітрати та інші хімічні елементи як, наприклад, літій, залізо або магній.

 Екскурсії та культурні програми
В Хайдусобосло і околицях є багато цікавого. Зазвичай привертають особливу увагу архітектура греко-католицької церкви, реформаторська фортеця і руїни бастіону. Тут дуже багато музеїв і виставок: Музей Іштвана Бочкаї, кріпосна виставка, виставка історії купалень, колекція Будинку Фазекаш. Місто приділяє підвищену увагу тому, щоб гостям були представлені культурні програми на найвищому рівні.