Країни

Підписка на новини
Введіть вашу електронну адресу:
Приєднуйся:

GP AS

 
 
 


 

 

Viber & WhatsApp:+380963823691;+380937402973;+380505168593; Email: urbiset@gmail.com
 

Паломницькі тури до Ізраїлю 2024
   Від 600$; супровід духівника*; вильоти з Європи і не тільки

 

Навчання в вузах Чехії.
   Підготовчі мовні курси з подальшим навчанням
Танзанія. о.Занзібар
   Відпочинок на Занзібарі
Гірськолижні тури до Франції
   Від 499€
Мальдіви сезон 2024
   Вильоти з Європи
Організація весільної церемонії за кордоном
   Від 7000 грн.
Акція на організацію весілля в Чехії
   Діамант в подарунок!
ОАЕ сезон 2024
   ВИЛЬОТИ З ЄВРОПИ
Гірськолижні тури в Андорру
ВІД
5350,0грн.
Кіпр - сезон 2024
   Вильоти з Європи
Авіаквитки: чартерні та регулярні лінії
  Авіаквитки на всі напрямки
Тури Західною Україною зі Львова
   Від 95,0 грн.
Тури в Туніс
   Вильоти з Європи від 370$-ALL
Країни > Європа > Грузія > Святині православної Грузії 15.05-22.05.24

Святині православної Грузії 15.05-22.05.24

Святині православної Грузії

15.05 - 22.05.2024

 

1день
Виліт із Кишинева о 1.30 ночі. Прибуття до Тбілісі о 5.00. Зустріч із гідом. Трансфер до готелю. Розміщення. Сніданок.
Самеба – Собор Святої Трійці – головний кафедральний собор Грузинської православної церкви, що знаходиться на пагорбі св. пророка Іллі. У соборі 13 престолів, нижній храм – на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці; окремо стоїть дзвіниця. У соборі знаходиться кафедра Святійшого і блаженнішого Патріарха-католикоса всієї Грузії, Архієпископа Мцхетського і Тбіліського – предстоятеля Грузинської церкви Іллі II. Храм Метехи, збудований у XII ст. Тут знаходиться поховання першої грузинської мучениці – Шушаник, цариці Ранської (V ст.). Сіоні – головний храм Тбілісі, названий так на честь Сіонської гори в Єрусалимі та освячений на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Головною святинею собору є хрест рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії, зроблений з виноградної лози і перев'язаний волоссям святої. Храм Анчісхаті (VI ст.) – найдавніший кам'яний храм Богородиці; у ньому 200 років зберігалася ікона Спаса Нерукотворного з кафедрального собору м.Анчі - одна з найбільших святинь Грузії (зараз ця знаменита ікона знаходиться у Музеї Мистецтв Грузії). Повернення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
2день
Сніданок. Відправлення з Тбілісі у бік давньої столиці Грузії Мцхета. Джварі – монастир та храм Воздвиження Хреста Господнього VII століття. За переказами, на цьому місці у печері жила св. Ніна, яка випросила у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною та царем Міріаном на знак урочистості Православ'я було споруджено дерев'яний хрест, який шанувався як чудотворний і дав назву цьому місцю. Светіцховелі (Життєдайний Стовп) - побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., який був споруджений над могилою св. Сидонія. Сидонія померла з Хітоном Господнім у руках і була з ним похована. Храм, присвячений Дванадцятьом Апостолам. За переказами, на території храму похований плащ пророка Іллі, скинутий ним під час піднесення його на колісниці на Небо. Далі – відвідування жіночого монастиря Самтавро, заснованого в IV столітті царем Міріаном на місці в царському саду, де жила свята Ніна. В цій обителі зберігається безліч святинь: частина Животворчого Стовпа, копія чудотворної Іверської ікони Божої Матері, чудотворна ікона святої Ніни. Тут же знаходяться могили святих царів Міріана і Нани, мощі святого Шио Мгвімського, а також раку з мощами новопрославленого в лику святих старця Гавриїла Ургебадзе.
Відвідування чоловічого монастиря Шіо. Перша чернеча громада була заснована тут у VI столітті одним з 13 ассірійських отців, ченцем Шио. Храм монастиря, присвячений св. Іоанну Хрестителю, датується VI століттям. Вечеря. Повернення до готелю. Відпочинок.
3день
Сніданок. Виїзд у регіон Квемо Картлі - найдавніша частина Грузії. Тут зароджувалась і перша цивілізація, і перша держава. У місті Болнісі знаходиться найдавніший храм Грузії - Босніський сіон V століття, єдина базиліка того часу, що збереглася. Тут також знаходиться знаменитий Болінський Хрест, який символізує з часів Костянтина Великого відкрите сповідання християнської віри. Далі Монастир Цуругашені XII з унікальним кам'яним різьбленням. Келія преп. Серафима Саровського. Городище Дманісі - місцевість, поселення в якій з'явилися прибл. 5 тис. Років тому. Нині місцевість прикрашають руїни фортеці, побудованої в 7-му ст. н.е., і датована цим же періодом церква Успіння Богоматері, або Дманіський Сіоні. Також, на території городища розташований музей-заповідник, де було виявлено останки первісних людей віком 1 млн. 770 тис. років. Повернення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
4день
Сніданок. Кахетія. Відвідування діючого жіночого монастиря Бодбе (IV-XI ст.). Тут знаходиться могила рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії. Монастир був заснований першим християнським царем Грузії Міріаном. У Бодбі знаходиться святе джерело, яке з'явилося на місці, де молилася свята Ніна. У паломників є можливість викупатися у святому джерелі (мати сорочки).
Марткопі - монастир, заснований одним із ассірійських отців святим Антонієм, який приніс до Грузії нерукотворний образ Спаса. Останні 15 років свого життя святий трудився на стовпі, чому і отримав назву стовпника Іверської Церкви.
Лавра Давида Гареджійського – одна з головних святинь Грузії, монастирський комплекс нині знаходиться на території одразу двох країн. Давид Гареджи є близько двадцяти стародавніх печерних монастирів різного ступеня безпеки, розташованих у радіусі 20 кілометрів на обох схилах напівпустельного Гареджійського кряжа. Тут знаходяться Лавра Давида, а також ще три церкви та близько сотні стародавніх монастирських печер-келій на південному схилі кряжу. Лавра Давида на північному схилі хребта – це Грузія, а монастирські печери на південному схилі та ще ряд віддалених монастирів – це Азербайджан. Лавра Давида була заснована на початку VI ст. сирійським ченцем Давидом, який оселився в природній печері Гареджа. Це сталося через 2 століття після того, як свята Ніно принесла до Грузії християнство. Повернення до Тбілісі. Вечеря. Відпочинок.
5день
Сніданок (з собою). Переїзд у село Канда. Божественна Літургія в монастирі 13 ассірійських старців, в якому служить о. Серафим Біт Харібі арамейською мовою, якою говорив Господь Ісус Христос (якщо отець Серафим буде на місці). Повернення до Тбілісі. Звідки відкривається чудовий краєвид на місто та околиці. Відвідування храму прп. Давида. Джерело Давида (можливе занурення – мати сорочки). Будиночок викл. Гаврила Ургебадзе. Відвідування російського храму св. Олександра Невського, де знаходиться могила владики Зіновія, одного з останніх глинських старців, уславленого в лику святих. При храмі збереглася келія, де жив останні роки і приймав нескінченний потік духовних чад і паломників з усіх куточків. Відразу похований отець Віталій, відомий у православному світі духоносний старець. Повернення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
6день
Сніданок. Відправлення до Казбегів. Військово-грузинська дорога. Виїзд за напрямом Степанцмінда. Дорогою огляд мальовничої фортеці Ананурі (XVI ст) розташованої над річкою Арагві, а також приголомшливої краси Жинвальського водосховища. Хрестовий перевал. Підйом на джипах до церкви Пресвятої Трійці Гергеті біля підніжжя Казбега (2170 м над рівнем моря) – чудотворна ікона "Одигітрія". Приголомшливі краєвиди та краєвиди. Повернення до Тбілісі. Вечеря. Відпочинок.
7день
Пізній сніданок. Вільний день. Самостійна прогулянка містом.
Є можливість відвідати:
Музей Мистецтв - близько 30 ларі/ос
Сірчані лазні – близько 100 скринь за 6 чол.
Прогулянка корабликом – від 30 дол/чол.
Підйом на повітряній кулі – 50 ларі
Підйом на канатці на гору Мтацмінда (Парк розваг) – 2,5 ларі (для українців за наявності паспорта було безкоштовно)
8день
Трансфер до аеропорту Виліт о 4.40

 

Включено:
Не включено:
Зустріч в аеропорту та трансфер до готелю;
проживання у готелі в центрі Тбілісі (двох, тримісне розселення);
харчування: сніданок+вечеря;
послуги російськомовного православного гіда;
транспортне обслуговування за програмою
Авіапереліт;
медична страховка;
чайові гіду та водію;
оплата фунікулера – 2.5 ларі;
підйом на Гергеті на спеціальних машинах Деліці - 60 ларі за 6-7- чол;
вечеря в останній день та додаткові (не включені до програми опції)
*Фірма залишає за собою право змінити послідовність відвідин передбачених за програмою святинь.