Країни

Підписка на новини
Введіть вашу електронну адресу:
Приєднуйся:

GP AS

 
 
 


 

 

Viber & WhatsApp:+380963823691;+380937402973;+380505168593; Email: urbiset@gmail.com
 

Паломницькі тури до Ізраїлю 2024
   Від 425$; супровід духівника*; вильоти з Європи і не тільки

 

Навчання в вузах Чехії.
   Підготовчі мовні курси з подальшим навчанням
Танзанія. о.Занзібар
   Відпочинок на Занзібарі
Гірськолижні тури до Франції
   Від 499€
Мальдіви сезон 2024
   Вильоти з Європи
Організація весільної церемонії за кордоном
   Від 7000 грн.
Акція на організацію весілля в Чехії
   Діамант в подарунок!
ОАЕ сезон 2024
   ВИЛЬОТИ З ЄВРОПИ
Гірськолижні тури в Андорру
ВІД
5350,0грн.
Кіпр - сезон 2024
   Вильоти з Європи
Авіаквитки: чартерні та регулярні лінії
  Авіаквитки на всі напрямки
Тури Західною Україною зі Львова
   Від 95,0 грн.
Тури в Туніс
   Вильоти з Європи від 370$-ALL
Країни > Європа > Грузія > Святинями православної Грузії 20.05-27.05-2024

Святинями православної Грузії 20.05-27.05-2024

Святинями православної Грузії 20.05-27.05-2024
 
1 день
Зустріч групи в аеропорту. Виліт з Кишиніва.
Приліт в Тбілісі. Зустріч в аеропорту з представником приймаючої сторони, трансфер до готелю.
Розміщення, відпочинок. Пізній сніданок.
Виїзд на екскурсію по Тбілісі.
Церква Анчісхаті — церква Різдва Діви Марії, найстаріша зі збережених до наших днів церков у Тбілісі, де протягом багатьох років зберігалася “Анчійська ікона”.
Собор Сіоні (VI-VII ст.) так називали на честь Сіонської гори головний храм Тбілісі, освячений в ім’я Успіння Пресвятої Богородиці. Стоїть на березі річки Кури в історичному центрі міста. До будівництва собору Цмінда Самеба (2004 р.) тут знаходилася кафедра грузинського католікоса.
Церква Метехі (XIII ст, – згідно з переказами, це було місцем, де в V ст. була похована Свята мучениця Шушанік і віддана мукам.
Сірчані лазні. Старе місто.
Вільний час.
Повернення до готелю. Вечеря.

2 день

Сніданок. Виїзд на екскурсію до Мцхети.
Монастир Джварі – один з найдавніших християнських храмів Грузії. Розташований за 20 км від Тбілісі над містечком Мцхета. За переказами тут у IV ст. свята Ніно з тодішнім царем Грузії встановили перший хрест.
Монастир Самтавро – комплекс із Самтавро-Преображенської церкви та жіночого монастиря святої Ніни, розташований на злитті річок Кури (Мткварі) та Арагві. Свята Ніна – рівноапостольна свята, просвітителька Грузії, яка і запровадила християнство у Грузії.
Патріарший собор Свєтіцховелі – один із найпрославленіших і вшанованих храмів Грузії. Походження назви «Свєті-Цховелі» – «Животворящий Стовп» — пов’язане з прийняттям Грузією християнства.
Вільний час на прогулянку сувенірним ринком, купівля сувенирів.
Монастир Шио Мгвімі – діючий чоловічий монастир, заснований в другій половині YI ст. ченцем Шіо Мгвімським, одним із тринадцяти ассирійських Отців, що прибули до Грузії як християнські місіонери.
Повернення в Тбілісі.
Продовження екскурсії по Тбілісі.
Вечірній Тбілісі, підйом на Нарікала на канатній дорозі.
Вечеря в ресторані національної грузинської кухні з фольклорною програмою.
Повернення до готелю.
3 день
Сніданок. Виїзд на екскурсію на Казбегі.
Фортеця Ананурі (ХIII — XVII вв), яка грала значну роль в численних війнах між місцевими феодальними князями — ериставами і за свою історію жодного разу не була взята штурмом, Успенський храм (XVII ст.) — одна з перлин грузинської архітектури; Жинвальське Водосховище, що забезпечує грузинську столицю водою; заїдемо до селища Пасанаурі, де можна побачити злиття чорної та білої річок, побуваємо біля цілющого джерела Сльози соловейка; гірськолижний курорт Гудаурі (2200 м); Хрестовий перевал — перевал на Військово-грузинській дорозі на висоті 2379 м через Головний Кавказький хребет.
Троїцька церква Гергеті (XIV ст.) — сама високогірна кам’яна будова, знаходиться на висоті 2170 м над рівнем моря. Тут в сонячну погоду можна навіть побачити покриту снігом і льодом гору Казбек (5033,8 м) (підйом на джипах).
Факультативно: обід в національному ресторані грузинської кухні: харчо, шашлик та грузинські хінкалі (за бажанням та при наявності часу – вартість 25 $ з особи).
Повернення до готелю. Вечеря.
4 день
Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд на екскурсію до Кахетії.
Ніноцмінда (VI ст.) — монастирський комплекс був одним з найважливіших духовно-просвітницьких центрів Кахетії, церква Святої Ніно.
Монастир Бодбе (IX — XIX ст.) – тут покоїться свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії, чудодійне джерело св. Ніно. Знаходиться неподалік від міста Сігнахі (Сігнагі), над Алазанською долиною. Місце спочинку святої рівноапостольної Ніни, покровительки Грузії, яка у ранні віки проповідувала християнство в Грузії. Монастир був заснований в кінці VI століття, після смерті святої Ніни, і саме тут вона знайшла свій спочинок.
Сігнахі  –  одне з найменших міст Грузії, з населенням близько 2 тисяч осіб, належить до єпархії Бодбе, в місті розташовано резиденцію єпископа. Завдяки сприятливому розташуванню, Сігнахі формувалось в основному як місто-фортеця ремісників та торговців.
Алазанська долина.
Розміщення в готелі Сігнахі. Вечеря з дегустацією вина та чачі, знайомство з виготовленням чурчхели.
5 день
Ранній сніданок, звільнення номерів. Продовження екскурсії по Кахетії, переїзд.
Ікалто (VI — XII ст.) – монастирський комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.). Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття — Шота Руставелі.
Монастир Алаверді (VI — XI ст.) — чоловічий монастир було засновано в VI ст., Йосипом Алавердським, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був споруджений на місці маленької однойменної церкви в XI ст.
Гремі— архітектурна пам’ятка XVI століття, стародавня столиця Кахетинського царства, церква Архангелів Михаїла та Гавриїла.
Дегустація на заводі грузинських вин та чачі  із можливістю покупки.
Приїзд до Тбілісі, розміщення в готелі, вечеря, ночівля в Тбілісі.
6 день
Сніданок. Виїзд в Самцхе-Джавахеті, центральна частина Грузії.
Самтавісі – один з найвідоміших пам’ятників середньовічної грузинської архітектури. Побудований в 1030 році архітектором Іларіоном Самтавнелі. Храм є хрестово-купольним спорудою, план якого наближений до квадрату, що визначає компактність архітектурного простору і підсилює динамічну спрямованість форм вгору. Храм є першим собором Грузії, в якому застосований декор, насичений орнаментом (композиція з великого орнаментованого хреста, різьбленої лиштви головного вікна і орнаментованих квадратів під ним). У храмі збереглися фрагменти розписів 17 століття.
Боржомі — одне з наймальовничіших куточків Грузії та одне з найбільш значущих для розуміння культури країни.
Боржомі та його околиці називають зеленим раєм: дорогою відкриваються неймовірні види лісистих гір Боржомської ущелини.  У міському парку Боржомі помилуєтеся водоспадом, почуєте про грузинського Прометея і, звичайно, продегустуєте мінеральну воду.
Зелений монастир — усамітнений середньовічний монастир захований у лісовій долині під Боржомі, в ущелині серед густого лісу. Це один із найдавніших чоловічих монастирів Грузії (IX ст.). Тут тече річка, в руслі якої можна знайти червоне каміння (вважається, що має цілющу силу).При наявності часу можна відвідати термальні сірчані басейни.
Повернення в Тбілісі. Вечеря.
7 день
Сніданок. Виїзд на екскурсію до Уплісціхе.
Уплісціхе –  це висічене у скелі місто, унікальний пам’ятник старовини, не набагато молодший за легендарний  Аркаїм. Городище було засновано на прикінці II – на початку I тисячоліття до н. е.  Уплісціхе – фортеця владики; один з політичних центрів Східної Грузії античної епохи.
Факультативно ( за бажанням) – обід з традиційними блюдами грузинської кухні: хачапурі по аджарські, мцваді (шашлик), батріджані, джонджолі, хінкалі (вартість 25 $).
Переїзд до Тбілісі, продовження знайомства з містом.
Кафедральний Собор Самеба – Собор Святої Трійці, будівництво якого було закінчено в 2004 році, є головним кафедральним собором Грузинської православної церкви.
Повернення до готелю. Вечеря.
8 день

Після опівночі  трансфер в аеропорт, виліт з Тбілісі до Кишинева.

 
 
У вартість включено:
Додатково оплачується:
транспортне обслуговування за програмою; православний гід; харчування на базі сніданків та вечерь,
включають національну грузинську кухню, платні входи за програмою

страховка, авіаперельоти, трансфер до аеропорту і назад, чайові гіду та водію

 
*Фірма залишає за собою право змінити послідовність відвідування передбачених за програмою Святинь.
 
nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop, https://www.cavaliersplayeronline.com, https://www.warriorsplayeronline.com, https://www.collegeplayersshop.com, https://www.collegebasketball-online.com, https://www.celticsplayershop.com, https://www.bullsplayershop.com, https://www.heatplayershop.com, https://www.bucksplayershop.com, https://www.knicksplayershop.com, https://www.76ersplayershop.com, https://www.nuggetsplayershop.com, https://www.clippersplayershop.com, https://www.lakersplayershop.com, https://www.grizzliesplayershop.com, https://www.sunsplayershop.com, https://www.kingsplayershop.com, https://www.jazzplayershop.com, https://www.jordangearonline.com