Viber & WhatsApp:+380963823691;+380937402973;+380505168593; Email: urbiset@gmail.com
Паломництво до Святої Землі 01.10-06.10.2024*
869*€
Пропоновані дати туру:
01.10 - 06.10.2024
Вартість туру:
*Можливо приєднання до маршруту із необхідних для паломників аеропортів.
Програма паломництва:
1 день |
6.00 Збір групи в аеропорту вильоту, зустріч з керівником групи реєстрація на рейс , виліт.
Приліт в Тель Авів, аеропорт Бен Гуріон.
Зустріч з представником приймаючої сторони та гідом.
Оглядова екскурсія по Тель Авіву. Прогулянка по історичних кварталах старого Яффо.
Переїзд до Віфлеєму, розселення в готелі, вечеря.
|
2 день |
Сніданок
ЄРУСАЛИМ ( частина 1).
Левові ворота.
Віа Долороза, Via Dolorosa, Віа Долороса (від лат. Via Dolorosa «Шлях Скорботи»; івр. ויאה דולורוזה; ) — вулиця в Єрусалимі, на якій був шлях Ісуса Христа до місця розп'яття. На Віа Долороза знаходяться дев'ять з чотирнадцяти стацій Хресної дороги Христа. Останні п'ять стацій розташовані на території Храму Гробу Господнього.
Маршрут Хресної дороги починається від Левових воріт Єрусалиму, неподалік від місця, де стояла римська фортеця Антонія, веде на захід по Старому Єрусалиму до Храму Гробу Господнього. Опис цього маршруту було вперше дано наприкінці XIII століття домініканським місіонером Рікольдо да Монтекроче[1], а встановлений він був в XIV століття ченцями-францисканцями.
Храм Гро́бу Госпо́днього — головний храм християнського світу та церква, що розташований(а) в Старому місті в Єрусалимі, столиці Ізраїлю та центрі Святої Землі. Вважається священним місцем всіма християнами. В ньому знаходяться головні святині: гора Голгофа, Гріб Господній та інші місця, пов'язані із викупною жертвою Господа Ісуса Христа, його стражданнями і Воскресінням [2]. Споруджена 335 року. Руйнувалася декілька разів у 614, 1009, 1244 роках. Перебудовувалася у 616–626 роках, після Першого хрестового походу, у 1130–1147 роках, а також у 1555 році. Частково реставрована у 1809–1810 роках. Храмовий комплекс довкола церкви належить Єрусалимській православній церкві. Церква поділена між різними християнськими конфесіями — католицькою, грецькою православною, вірменською, коптською, сирійською та ефіопською церквами.
Сіон (івр. ציון,) — пагорб південно-західної частини Єрусалима. До завоювання Єрусалима царем Давидом там стояла фортеця міста-держави Єрусалим, заснованого євусеями (2 Сам. 5:7). Для євреїв Сіон став символом Єрусалима, сподівань і всієї Землі Обітованої, до якої єврейський народ прагнув з часу розсіяння після руйнування Єрусалимського храму.
СТІНА ПЛАЧУ
Західна Стіна (інша назва — Стіна Плачу), є найбільш древнім, знаковим, можна навіть сказати, сакральним місцем і символом іудаїзму. Багатонаціональні тисячі цікавих туристів, паломників безперервно стікаються до Храмовій горі, щоб лише доторкнутися до стародавніх священних каменів Стіни. 2000 років її існування нітрохи не відкрили загадку святості цього місця. Вважається, що виголошена тут молитва або побажання, залишене в записці серед каменів стіни, набувають тут незвичайну силу. Правителі багатьох країн світу, офіційні делегації, знамениті люди приходять до Стіни Плачу, щоб перейнятися духом древнього Єрусалима, вознести щирі молитви про сокровенне. Тільки відвідавши цю старовинну святиню, можна перейнятися глибинною суттю країни, душі її народу, зрозуміти спільність витоків людства.
Вечеря.
|
3 день |
Сніданок
Єрусалим ( частина 2 )
Оли́вна гора́ (івр. הַר הַזֵּיתִים, Гар га-Зейтім) у релігійній християнській традиції також Єлео́нська гора́ — один з історичних пагорбів Східного Єрусалима, неодноразово згадуваний у Біблії та Євангеліях; здавна відоме місце, на якому нині знаходяться юдейські та християнські святині.
На пагорбі справіку ростуть оливи, завдяки яким гора отримала свою назву.
Панорама Єрусалиму.
Місце Вознесіння Іісуса Христа.
Храм Вознесі́ння (івр. קפלת העלייה; грец. Εκκλησάκι της Αναλήψεως) — знаходиться на найвищому місці Оливної гори в Єрусалимі, та за християнською традицією на місці вознесіння Ісуса Христа
Монастир «Отче наш» (фр. Église du Pater Noster) — римо-католицька церква у Єрусалимі. Церква розташована на території монастиря кармелітів на Оливковій горі. Традиційно вважається що на цьому місці Ісус Христос навчав своїх учнів молитися молитви Отче наш (Лк. 11:1-4).
На цьому місці з часів імператриці Олени знаходилася Базиліка Елеони побудована у 326–333 роках у часі разом з Храмом Гробу Господнього та Храмом Різдва Христового у Вифлеємі. Базиліку зруйнували перси у 614 році[1]. Земельну ділянку у 1868 році викупила французька принцеса Аврелія Латур д'Овернь. У 1874/75 роках збудовано церкву, якою опікуються кармелітки з Франції.
Церква Сліз Господніх на місці, де, за переказом, Ісус оплакував неминуче сплюндрування Єрусалима.
Гетсима́нський сад, Гефсима́нія, Ге(ф/т)сима́н (грец. Γεθσημαν від івр. גת שמנא, гат шманім; івр. גת שמנא, гат шамна буквально «оливкова давильня») — оливковий сад, розташований у нижній частині Оливкової гори біля струмка Кедрон на схід від центру Старого міста в Єрусалимі . У християнській традиції Гетсиманський сад вшановується як одне з місць Страстей Христових і тому відвідується прочанами.
Гробни́ця Ді́ви Марі́ї (івр. קבר מרים) — одна з найбільших християнських святинь, гробниця в скелі, де була похована Діва Марія. Знаходиться в Гефсиманському саду, у підніжжя західного схилу Оливкової гори, близько від Церкви Всіх Націй, у Кедронській долині Єрусалима. Над гробницею надбудована печерна церква Успіння.
Надбудована церква належить до Вірменської апостольської церкви та Грецької православної церкви. Сирійська православна церква, Ефіопська православна церква та Коптська православна церква мають дозвіл спільного використання. Сходи вниз, у церкві ведуть до могили, де тіло Богородиці перебувало до воскресіння. Збоку сходів розташовані престоли її батьків: Йоакима та Анни, а також Йосифа Обручника.
У церкві знаходиться чудотворна ікона Божої Матері «ЄРУСАЛИМСЬКА».
Церква ВСІХ НАЦІЙ
Храм має 12 куполів з 12 гербами держав, що фінансували його зведення. Мури прикрашені мозаїками: «Гетсиманське моління», «Зрадження Спасителя» і «Взяття Христа під варту». Перед вівтарем міститься камінь, на якому, за переказом, молився Ісус в ніч свого арешту. При Церкві діє францисканський монастир.
Вечеря.
|
4 день |
Сніданок
Найдревніше місце світу ЄРИХОН
Монастир Спокус або Монастир Каранталь (грец. Μοναστήρι του Πειρασμού ; Deir al-Quruntal) — грецький православний чоловічий монастир у Палестинській автономії розташований на території Західного берега річки Йордан, на північно-західній околиці Єрихона. Побудований на Горі Спокус на висоті 350 метрів над рівнем моря та ототожнюється з описаним в Євангеліях місцем спокус Ісуса Христа дияволом[1]. На згадку цієї події і сам монастир і гора на якій він розташований отримали назву: Гора Спокус, Гобед Каранталь або Гора Каранталь.
Віфавара (Каср Аль-Ягуд або Ваді-Харар) - місце на річці Йордан на кордоні Палестинської Автономії та Йорданії, де згідно з християнським переказом Ісус Христос прийняв Хрещення від Івана Хрестителя. Ця подія до нині святкується християнами як Хрещення Господнє.
Купання у річці Іордані.
Мертве море – одна із найбільш солоных водойм на землі, розташована між Ізраїлем та Йорданією. Рівень води у Мертвому морі на 430 метрів (дані 2015 року) нижче рівня світового океану та знижується приблизно на 1 метр щороку. Узбережжя Мертвого моря являється найнижчою ділянкою суходолу на Земл.
Відпочинок на Мертвому морі.
Відвідування фірмового магазину з лікувальною косметикою з Мертвого моря.
Монастир Святого Герасима на Йордані (Каламон, монастир Св. Герасима в В Юдейській пустелі, Лавра Св. Герасима) — один з найдавніших християнський монастирів в Ізраїлі, заснування якого датується 455 роком. Заснування монастиря традиційно пов'язують із перебуванням тут Святого Герасима Йордансього — одного із засновників пустельницького чернечого життя на Святій Землі. Однак справжній заснований ним монастир (лавра) знаходився неподалік і зараз зберігся у вигляді археологічних решток. Комплекс який в наш час носить назву Святого Герасима був відбудований на руїнах іншого відомого монастиря під назвою Каламан (Богородиці Каламанійської), що імовірно має давнішу історію ніж час перебування тут Герасима.
Вечеря.
|
5 день |
Сніданок
ГАЛІЛЕЯ.НАЗАРЕТ
Базиліка Благовіщення (івр. כנסיית הבשורה, грец. Εκκλησία του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου) — Споруджена на тому місці у Назареті, де Архангел Гавриїл благовістив Діву Марію. Одна з найбільших християнських церков Близького Сходу.
Має почесний статус «малої базиліки», присвоєний їй у 1964 році папою Павлом VI. Базиліку освячено 23 березня 1969 року. Місце християнського паломництва. Папа Іван Павло II відслужив Літургію у базиліці під час своєї 91 поїздки за кордон 25 березня 2000 року[1], а Бенедикт XVI 14 травня 2009 року. Подвір'я та інтер'єр базиліки прикрашені іконами Божої матері із різних країн світу у тому числі України — копією Ікони Божої Матері Зарваницької. До Базиліки Благовіщення примикає Церква Святого Йосипа, побудована на місці будинку де проживало святе сімейство.
КАННА ГАЛІЛЕЙСЬКА
Кфар Кана (Кафр Кана, Кана Галілейська) — це місце, яке відвідує величезна кількість християн, особливо подружніх пар. Щороку подружжя прибувають сюди для того, щоб пройти особливу церемонію — повторити тут подружню клятву. Церкву, споруджену на місці сотворення Чуда Господнього, християни називають «Храмом весілля Господа» чи «Храмом Вінчання» і вважають, що шлюб, укладений в цьому храмі, найщасливіший і найнадійніший. Недалеко від Храму Вінчання також побудована церква апостола Варфоломія. На півдні селища досі б'є джерело, яке в давнину було єдиним джерелом води в цьому населеному пункті. Християни, особливо паломники, завжди шанували його, тому що вважали, що саме з нього принесли воду в ті кам'яні глеки, в яких сталося знамените диво.
ГОРА БЛАЖЕНСТВ.
Гора, на якій, як вважають, Христос і проголосив Свої знамениті вісім Блаженств, які стали немовби конституцією християнства, підноситься на 125 метрів над рівнем південно-західного берега Галилейського моря. Оскільки кожне із відповідних повчань у Благовістуванні від Матея розпочинаються словом «блаженні» (пор. Мт. 5, 1-12), то і сам пагорб отримав назву «гори Блаженств». Тут же, за євангельською традицією, Христос обирає і дванадцять Своїх апостолів.
ТАБХА
На північно-західному узбережжі озера Кінерет в Галілеї знаходиться місцевість Табха. Тут відбувалося відразу декілька відомих біблейських подій. Тут Ісус Христос зробив чудесне помноження хлібів (нагодував 5 хлібами та 2 рибками 5000 людей), проголосив Свого учня Петра першим серед апостолів, виголосив Нагорну проповідь про Блаженства, і сюди ж з'явився після Свого Воскресіння. Табха розташована в 12 кілометрах на північ від Тверії і в 3 кілометрах на захід від Капернаума.
КАПЕРНАУМ
Церква 12 апостолів.
Церква з червоними куполами була побудована в 1931 році у цьом містечку. Вона позначає місце, куди було перенесено село Капернаум після землетрусу в 746 році. Церква присвячена семи апостолам (Симон званий Петром, Фома — Дідим, Нафанаїл із Кани в Галілеї, сини Зеведеєві, «та ще двоє учнів»), згадані в Євангелії від Івана, коли Ісус знову з'являється своїм учням «біля Тверійського моря».
Вечеря.
|
6 день |
Сніданок.
Виїзд з готелю з речами.
Храм Різдва́ Христо́вого (грец. Βασιλική της Γεννήσεως, івр. כנסיית המולד) — християнська церква у Вифлеємі, побудована над печерою, в якій, згідно з християнською традицією народився Ісус Христос. Є одним із найстаріших безперервно діючих християнських храмів світу та разом з Храмом Гробу Господнього входить до числа головних християнських святинь Святої Землі і світу в цілому. Як місце народження Ісуса Христа також шанується мусульманами.
Віфлеємська ікона Божої Матері була пожертвувана в базиліку Різдва Христового Російським Імператорським домом (точна дата невідома). Риза її виготовлена з сукні преподобномучениці Єлизавети (великої княгині Єлизавети Феодорівни Романової, 1864-1918 рр.). Святий образ російського листи особливість у тому, що це єдина з прославлених ікон Божої Матері, на яких Пресвята Діва усміхається.
Молочна печера, молочний грот (лат. Crypta lactea, івр. מערת החלב) — католицька каплиця у природному гроті у Вифлеємі, споруджена у 1872 році. З давніх часів це місце було центром християнського паломництва, разом з його Маріїнською святинею та монастирем знаходиться під опікою Кустодії Святої Землі католицької церкви в Палестині.
Храм Поля Пастушків або церква поля пастушків (івр. כנסיית שדה הרועים, — католицька церква лат. Gloria in Excelsis Deo (укр. Слава на висотах Богу (з Лк. 2:14), що знаходиться у Бейт-Сахурі на відстані близько 2 км на схід від Храму Різдва Христового. Церквою опікується «Кустодія Святої Землі» ордену міноритів та присвячена Матері Божій Фатімській та святій Терезі з Лізьє.
Трансфер у Тель Авів .Прогулянка по набережній Середземного моря.
Трансфер до аеропорту , реєстрація на рейс , виліт.
|
У вартість входить:
|
У вартість НЕ входить:
|
Переліт Сучава* - Тель Авів – Сучава*
Багаж 8 кг + 23 кг в обі сторони
Проживання в готелі у Віфлеємі 4 * ( 2 – 3 місне розселення)
2 разове харчування ( сніданки + вечері)
Обслуговування ліцензійного гіда
Супроводження керівника групи
Мед.страхування
Вхідні квитки по програмі
Чайові водієві і гідові
|
Власні витрати
|
Важлива інформація
оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
фірма залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
автобусні послуги у вільний час не передбачені
за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа фірма відповідальності не несе.
*Фірма залишає за собою право вносити зміни до програми та змінювати черговість надання послуг без зміни їх загального обсягу!
**У програмі можливі зміни, пов'язані зі сферою безпеки.